ما را دنبال کنید


با ما تماس بگیرید

031-32125318-22

روژین پرشیا گشت

نمایشگاه های خودرو-قطعات خودرو

به خود میبالیم که بتوانیم در خدمت شما عزیزان موفق در صنعت خودرو و قطعات خودرو کشور ، اساتید دانشگاه ، تولیدکنندگان ، فروشندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان خودرو و قطعات خودرو ، مهندسان ، قطعه سازان ، تعمیرکاران خودرو ، دارندگان نمایندگی فروش و خدمات خودرو و دانشجویان و علاقمندان شرکت یا بازدید از نمایشگاههای خودرو و قطعات خودرو باشیم .
قطعا نمایشگاه خودرو یکی از جذاب ترین نمایشگاههاست و تماشای آخرین دستاوردهای صنعت خودرو و ماشین های جذاب برندهای لوکس طرفداران بسیار دارد.
چه به صورت فردی و چه گروهی اگر علاقمند دریافت خدمات سفر ( صدور بلیط با بهترین نرخ ، خدمات ویزا ، خدمات مشاوره و برنامه ریزی و اجرا تور ، خدمات رزرو هتل و اقامت گاه در زمان نمایشگاه و بلیط نمایشگاه و ... ) جهت شرکت یا بازدید از کنگره و نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات خودرو در دبی ، ترکیه و کشورهای همسایه ، آلمان ، فرانسه و کشورهای اروپایی ، انگلستان ، چین ، هنگ کنگ ، خاور دور و کانادا ، آمریکا و ... هستید با کارشناسان تور روژین به شماره تماس 32201824-031 و یا 88072022-021 تماس بگیرید و به ما افتخار بدهید که در خدمت شما خوبان باشیم .